Hakkımızda

Doğan Halı Yıkama Fabrikası olarak 2009 yılında son sistem makine parkuru ile halı yıkama faaliyetimize başladık.

Az zamanda çok iş başarmayı hedefleyerek aldığımız işleri her zaman, zamanında ve layıkıyla yerine getirdik. Halkalı bölgesinde halı yıkama sektörüne giriş yaptığımız senelerde bu kadar yaygın olmayan bu meslek türü zamanla yaygınlaştı ve insanlara en kaliteli halı yıkama hizmeti sunuldu.

Profesyonel anlamda Halkalı Halı Yıkama firmalarının başında gelen şirketimiz Küçükçekmece / Halkalı semtinde faaliyet göstermektedir.İşimize verdiğimiz önem ve sorumlulukla her geçen gün gelişen teklonojiyi takip edip siz değerli müşterilerimize kalitenin tüm imkanlarıyla hizmetimize devam ediyoruz.

2012 yılında vizyonumuz da olduğu gibi daha gelişmiş makinelerin ardından 2017 yılında alt üst yıkamalı 14 fırçalı türünün son modeli makinelerde yolumuza devam ediyoruz. Sadece Halı Yıkıyoruz sloganımızdan da anlaşılacağı gibi şirketimiz Oto yıkama değildir. Fabrikamızı görmek isteyen siz değerli müşterilerimize her zaman açığız.

2 katlı fabrikamız her zaman hizmetinizdedir. İstanbul’da Halı Yıkama Fabrikaları’nın bir çoğu fabrikayı müşterilerine göstermekten çekinmektedir. Bizlere olan güveninizi daha da sağlamlaştırmak adına siz değerli müşterilerimizi fabrikamızı görmeye ve çay içmeye bekliyoruz.

GÜVEN KALİTE Yİ BİR ARADA TUTMAKTAN MUTLUYUZ.